oktatás - kezdő felnőttek számára - online

A Szintetizátoriskola tanfolyamairól

A Szintetizátoriskola tanfolyamai nem klasszikus értelemben vett tanfolyamok, azaz nem tantermi képzések. Legjobban az online KRESZ tanfolyamokra hasonlítanak, azaz a tanuló otthon, teljesen önállóan dolgozza fel a kapott tananyagot. A tananyag oktatóvideókból és letölthető pdf fájlokból áll. Az oktatóvideók  nem a Youtube-ra, vagy más videómegosztó portálra, hanem egy professzionális oktatófelületre vannak feltöltve. Ide felhasználónévvel és jelszóval lehet belépni, ugyanúgy, mint például az Ügyfélkapuba. A letölthető pdf fájlok, azaz elméleti tananyag és a kotta, szintén ezen az oktatófelületről érhető el.

Az oktatóvideók kétfélék: egyik részük a zeneelmélettel vagy a hangszer kezelésével kapcsolatos információkat tartalmazza. A másik típus – azaz a gyakorlatok – során a tanulónak saját szintetizátorán kell együtt játszani az oktatóval.

De ez még nem minden! Amennyiben a tanuló elakad, személyes segítségre van szüksége, telefonos vagy Zoomos konzultációt kérhet az oktatótól, sőt akár e-mailben is megkeresheti. Tehát a Szintetizátoriskola tanfolyamai egyesítik a személyes és az online oktatás előnyeit.

Surányi Géza
Szintetizátoriskola
Alapító

Szeretnél benézni a színfalak mögé?

Kérlek nézd meg ezt a pár perces videót, mely bemutatja a Szintezitátoriskola kezelőfelületének használatát!

A Szintetizátoriskola professzionális oktatófelülettel rendelkezik. Aoldal elmenti az előrehaladásod, sőt azt is meg tudod nézni, hogy hány százalékát végezted el az adott leckének vagy az egész tanfolyamnak.

Ki vagyok én és miért érdemes rám hallgatnod?

Egy zeneoktató bemutatkozásában általában elmeséli, hogy melyik zeneakadémiára járt és hogy milyen híres tanárai voltak. Én nem jártam zeneakadémiára.

Valaha ugyan tanultam zeneiskolában zeneleméletet és zongorázást, de miután abbahagytam, szinte mindent elfelejtettem. Mikor újra elkezdtem zenélni, hosszú és keserves munkával kellett szinte mindenre rájönnöm saját magamnak, hiszen akkoriban még nem volt internet.

Így pontosan tudom azt, hogy egy kezdőnek vagy újrakezdőnek milyen nehézségekkel kell szembenéznie és azt is tudom, hogy hogyan kell leküzdenie azokat, hiszen egy nyelvet beszélek velük.

Közel harminc éve foglalkozom kísérőautomatikás hangszerekkel, számos típus megfordult a kezeim között. Azóta folyamatosan képzem magam. A repertoárom több száz dalból áll.

A Szintetizátoriskola tanfolyamai

Gyakran ismételt kérdések (GY.I.K.)

Nem tudod, hogy melyik tanfolyam való neked? Egyéb kérdésed van?
Küldj e-mailt vagy kérj telefonos konzultciót!

Hét indok, amiért érdemes a Szintetizátoriskola tanfolyamait választanod